Kariera

Jeśli jesteś zainteresowana/-y  pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. Monitoringu i Windykacji

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Windykacji.
Zakres obowiązków: negocjacje telefoniczne

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Telefoniczne prowadzenie procesu windykacji polubownej w powierzonych sprawach
- Negocjowanie warunków spłaty zobowiązań zgodnie z polityką firmy
- Ustalanie przyczyn opóźnień w spłacie oraz motywowanie do spłaty
- Rozpatrywanie reklamacji
- Poszukiwanie kontaktu z Klientami oraz przeprowadzanie wywiadu gospodarczego
- Monitorowanie oraz raportowanie deklaracji spłat

Wymagania:

- Minimum 6-miesięczne doświadczenie w windykacji telefonicznej
- Znajomość podstaw negocjacji i perswazji
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
- Samodzielność, dokładność, dociekliwość i systematyczność w wykonywaniu obowiązków
- Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
- Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji finansowej
- Odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Oferujemy:

- Stabilne wynagrodzenie - Umowę o pracę
- Przejrzysty system wynagradzania - Premia uzależniona od osiągniętych wyników
- Pakiet Benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, lektoraty języków obcych
- Pracę na partnerskich zasadach w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
- Elastyczne godziny pracy, jedna zmiana od poniedziałku do piątku
- Pracę w młodym, dynamicznym, przyjaznym zespole
- Prestiżowe biuro w centrum Wrocławia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:  rekrutacja@lime-kredyt.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lime-Kredyt sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Lime- Kredyt sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Filipa 23/6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy orazaktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.