Historia firmy

Lime-Kredyt to nowoczesny i prosty serwis pożyczek online dedykowany klientom indywidualnym. Strona internetowa Lime-Kredyt.pl jest własnością "Lime Kredyt Sp. z o.o."  (NIP 6783154750), która działa w ścisłej zgodzie z rekomendacjami Komisji Nadzoru Finansowego i ustawodawstwem Rzeczpospolitej Polskiej (Kodeks Cywilny oraz Ustawia o Kredycie Konsumenckim). Podmiot wpisany jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000557478.

Aby uzyskać pożyczkę w Lime-Kredyt wystarczy posiadać dowód osobisty oraz telefon komórkowy. Wypłata pieniędzy może nastąpić na rachunek bankowy dowolnego banku z terytorium Rzeczpospolitej Polskiej lub na kartę kredytową dowolnego banku z terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Dzięki pełnej automatyzacji wszystkich procesów biznesowych, rozpatrzenie wniosku o kredyt i transferu środków do klienta zajmuje około kilku minut.

Serwis Lime jest zobowiązany do zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych klientów. Nasz serwis przechodzi regularny audyt pod kątem zgodności z międzynarodowymi systemami płatności Visa i Mastercard przeprowadzany przez konsultantów Geotrust Inc.

Jesteśmy przekonani, że serwis Lime-Kredyt nie tylko spełni Państwa oczekiwania, ale je przewyższy.


Zespół Lime Kredyt